Чернівці Інформ

Кожен сьомий iPhone зараз виробляється в Індії

Кожен сьомий iPhone зараз виробляється в Індії
352496 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перенесення виробництва смартфонів відбулося з Китаю до інших країн Азії, які співпрацюють з Apple. За даними Bloomberg, в Індії вже збирається один з семи iPhone. У минулому фінансовому році тут було випущено смартфонів Apple на суму 14 мільярдів доларів.

Цей тренд став помітним після завершення фінансового року в азіатських партнерах Apple. Навіть із візитом генерального директора Тіма Кука до Китаю і обіцянками щодо ланцюжків поставок, все більше iPhone виробляється в Індії. Це створило 150 тисяч робочих місць в локальних підрядних компаніях Apple.

Foxconn Technology Group зібрав 67% iPhone в Індії минулого року, а Pegatron — 17%. Wistron також зібрав деякі моделі iPhone в штаті Карнатака. Індійський конгломерат Tata Group, що контролює Wistron, розглядає можливість придбання Pegatron.

У Індії збирають моделі iPhone від 12-ї до 15-ї, але Pro та Pro Max поки що не виробляються. Більшість смартфонів Apple, виготовлених тут, експортуються, а частка на внутрішньому ринку становить менше 6%. Apple відкрила свої перші фірмові магазини в Індії торік і планує відкрити ще три до 2027 року.

Мої відео