Чернівці Інформ

Вікторія Мунтян – чемпіонка та призерка Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

Вікторія Мунтян – чемпіонка та призерка Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное
397805 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Умані відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді. У змаганнях взяли участь 450 спортсменів з усієї України.

Студентка факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вікторія Мунтян змагалася на чемпіонаті за першість на кількох дистанціях.

Вікторія завоювала три золоті та одну бронзову нагороду в таких дисциплінах: 1000 метрів одиночка – 1 місце, двійка – 2 місце, 500 метрів, четвірка – 1 місце, 200 метрів четвірка – 1 місце. За результатами змагання наша студентка пройшла відбір у збірну команду України.

 2–6 вересня 2023 р. відбулися змагання Чемпіонату України серед дорослих (категорії від 18 до 40 років).

Вікторія Мунтян говорить: «Цей чемпіонат був для мене дуже складним, адже після одних перегонів – віразу інші. Було досить багато насичених і невдалих стартів, я була виснажена, але зуміла завоювати ще медалі для Полтави».

Вікторія Мунтян змогла вибороти дві нагороди на дистанції 1000 метрів одиночка – 2 місце і двійка – 2 місце .

Колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка вітає тренера Сергія Хоменка (магістранта факультету фізичного виховання та спорту) та студентку Вікторію Мунтян з чудовими результатами та завойованими в наполегливій боротьбі медалями.

Мої відео